Poznajmy się

Nazywam się Dawid Gicala, jestem certyfikowanym specjalistą Google. Od kilku lat tworze estetyczne i szybkie strony internetowe WordPress oraz sklepy WooCoomerce.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu tworzenia treści w internecie oraz marketingu internetowego. Dzięki swojej wiedzy wiem w jaki sposób czytamy strony internetowe, co nie jest takie oczywiste.

pasiekaujedrusia2

Specjalista Google

Jestem certyfikowanym specjalistą Google do spraw marketingu internetowego. W lutym 2022 roku otrzymałem certyfikat potwierdzający moje umiejętności.

Kod weryfikacyjny: HY5 S5U O3X

Bloger

Prowadzę bloga o WordPressie oraz marketingu internetowym.
Regularnie dziele się z czytelnikami wiedzą z zakresu tworzenia i edycji stron internetowych WordPress & WooComerce. Mam na nim już ponad 250 wartościowych wpisów generujących wejścia na stronę.

Ponadto daje rady dotyczące marketingu w internecie dzięki czemu ułatwiam swoim czytelnikom dotarcie do nowych klientów.

Autor E-Booków

Napisałem 20 stronicowego e-booka w którym całkowicie za darmo przedstawiłem najlepsze narzędzia do WordPressa. Możesz odebrać go, zapisując się do mojego newslettera.

Ponadto, napisałem 2 płatne e-booki które cieszą się wyśmienitymi opiniami. Pierwszy z nich przedstawia 1000 gotowych postów na social media. W drugim prezentuje 118 narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję które pomogą rozwinąć Twoją firmę.

 

Publicysta

Jak już wspominałem, regularnie dziele się swoją wiedzą z zakresu WordPressa oraz marketingu internetowego na blogu. Ponadto regularnie publikuje na Facebooku, Instagramie, YouTube, TikToku, Twitterze, LinkedInie oraz w Google.

1 miejsce w Google

Dzięki swojemu doświadczeniu w pisaniu treści do Internetu, na moją stronę wchodzą setki osób miesięcznie z samego Google`a, bez płacenia złotówki.

Udało mi się wypromować na wysokie miejsca w wyszukiwarkach wiele moich wpisów. Jednym z nich jest wpis „Jak napisać post sprzedażowy krok po kroku + przykłady”. Udało mi się tym wpisem osiągnąć 1 miejsce w Google po wpisaniu w wyszukiwarkę „jak napisać post sprzedażowy”

1 miejsce w google - dawid gicala

Sztuczna Inteligencja

Od października 2022 roku rozwijam sie w zakresie szeroko rozumianej Sztucznej Inteligencji. Testuje jej możliwości i wykorzystuje ją m.in do prowadzenia social mediów i rozwijaniu swojej marki osobistej.

Utworzyłem bloga który jest pisany w 100% przez sztuczną inteligencję – roślinneprzepisy.pl

Sprawdzam na nim, czy da się wypromować stronę internetową bez ingerencji i umiejętności człowieka. Efekty stopniowo są zauważalne 😉

Gra Internetowa

W wolnych chwilach zajmuje się rozwijaniem swojej gry internetowej. Jest to projekt który rozwijam od dzieciństwa i dzięki któremu nauczyłem się „życia w Internecie”

Wiedza którą nabywałem od lat przy tym projekcie, regularnie przydaje mi się w mojej pracy w Internecie.

Ekspresowa ankieta

Odpowiedz na 9 szybkich pytań i otrzymaj rabat na swoją stronę internetową

W jaki sposób mnie znalazłeś/aś?
Jak długo mnie znasz?
Czy śledzisz moje Social Media?
Jak oceniasz mój cennik?
Landing page - 980zł netto | Strona z podstronami - 1480zł netto | Sklep internetowy 2480zł netto
Jakiej strony internetowej potrzebujesz?
Jaki jest Twój budżet na stronę internetową?
Czy jesteś zainteresowany/zainteresowana dodatkowymi usługami?
Czy kupiłbyś/kupiłabyś dodatkowego e-booka?
Za darmo otrzymasz instrukcję obsługi Twojej strony | Pytam o e-booka dotyczącego eksperckiej dodatkowej wiedzy
Czy mam się z Tobą skontaktować?
Oferuje wyłącznie szybki kontakt e-mailowy - dzięki temu nigdy nie przerwe Twojej pracy.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.