Wtyczki WooCommerce – 5 zaawansowanych wtyczek które zmienią Twój sklep nie do poznania

Wtyczki WooCommerce. W tym wpisie przedstawie Ci 5 zaawansowanych wtyczek które zmienią Twój sklep nie do poznania. Pokaże Ci wtyczki dzięki którym stworzysz sklep z subskrypcjami czy uruchomisz sprzedaż w różnych krajach i walutach. Co więcej, pokaże Ci wtyczkę do bardzo szczegółowej personalizacji produktu oraz do serwisu rezerwacyjnego z kalendarzem.

Wtyczki WooCommerce – 5 wtyczek całkowicie zmieniających sklep internetowy

Poniżej znajdziesz 5 wtyczek które całkowicie zmienią Twój sklep WooCommerce. Niektóre z nich są płatne jednak są warte swojej ceny.

WooCommerce Subscriptions

Wtyczka WooCommerce Subcriptions pozwala na sprzedaż produktów subskrypcyjnych w sklepie internetowym WooCommerce. Sprawdza się to idealnie w przypadku produktów okresowych, wymagających regularnych opłat. Wtyczka ta umożliwia różne płatności cykliczne za dany produkt lub usługe, np. bez problemu ustawisz aby cena miesięczna wynosiła 100zł, jednocześnie oferując 3-miesięczną subskrypcje w cenie 250zł.

Co więcej, wtyczka WooCommerce Subscriptions umożliwia stworzenie „członkowstwa” regularnie opłacanego. Dzięki temu możesz stworzyć np. zamknięte forum na które można dostać się wyłącznie po opłaceniu składki członkowskiej. Jeżeli interesuje Cie taki serwis to możesz rozważyć dołączenie do niego wtyczki WooCooCommerce Memberships. Wtyczki bez problemu połączysz z różnymi płatnościami WooCommerce, opcjami wysyłki i dostawy.

Sprawdź oficjalną stronę WooCommerce Subscriptions

WPML WooCommerce Multilingual & MultiCurrency

Dzięki wtyczce WPML zmienisz swój lokalny sklep w sklep międzynarodowy z różnym językiem i różnymi walutami. Dzięki tej wtyczce z łatwością trafisz do klientów z różnych części świata. Umożliwia ona ręczne przetłumaczenie strony, produktów, opisów czy kategorii. Co więcej, istnieje możliwość przetłumaczenia powiadomień e-mail, tagów czy atrybutów poszczególnych produktów.

Ponadto, wtyczka ta umożliwia zdefiniowanie podstawowej waluty klienta. Sklep automatycznie wykryje lokalizację i dostosuje odpowiednią walutę. Co więcej, umożliwia ona ustawienie innych opcji wysyłek i płatności w zależności od kraju. Dzięki temu możesz dostosować formy płatności i wysyłki nie związując się z jedną konkretną firmą.

Sprawdź oficjalną stronę WPML WooCommerce Multilingual & MultiCurrency

WooCommerce Product Add-ons

Wtyczka WooCommerce Product Add-Ons pozwala na dodanie dodatkowych opcji produktu w Twoim sklepie. Dzięki niej dodasz takie opcje jak wybór koloru, rozmiaru, pojemności. Co więcej, możesz dodać opcjonalny tekst (np. jako grawerunek) czy opcje zapakowania na prezent. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli spersonalizować każdy swój produkt pod siebie.

Spersonalizowane produkty są przyszłościowym trendem, więc polecam Ci z tego korzystać. Dzięki temu możesz zyskać prawdziwych fanów i stałych klientów. Jeżeli nie wiesz dlaczego warto personalizować produkty, zachęcam Cie do przeczytania mojego innego wpisu:
Jaki jest dzisiejszy konsument? – 4 najważniejsze cechy

Sprawdź oficjalną stronę WooCommerce Product Add-Ons

WooCommerce Custom Product Designer

Idąc tropem poprzedniej wtyczki, chciałbym Ci pokazać inną wtyczkę do personalizacji produktu. Jest ona zdecydowanie bardziej zaawansowana i idealnie sprawdza się w sklepach które bazują głównie na spersonalizowanych produktach. Dzięki niej pozwolisz swoim klientom na dosłowne tworzenie własnych projektów, takich jak np. specyficzne etykiety, opakowania czy nadruki na koszulkach.

Co więcej, wtyczka WooCommerce Custom Product Designer oferuje zaawansowane opcje edycji takie jak np. przycinanie, obracanie czy zmienianie rozmiaru produktów. Ponadto skończony projekt można pobrać, udostepnić lub zostawić w koszyku i zrealizować zamówienie w przyszłości. Jeżeli chcesz sprzedawać spersonalizowane produkty to nie ma lepszego rozwiązania.

WooCommerce Bookings

Wtyczka WooCommerce Bookings zmienia Twój sklep internetowy w stronę najmu nieruchomości, samochodów czy innych produktów. Dzięki niej stworzysz stronę najmu noclegu krótkoterminowego na wzór Airbnb. Niestety wtyczka ta jest bardzo skomplikowana w obsłudze. Jeżeli nie masz dużego doświadczenia to zachęcam Cie do sprawdzenia innych wtyczek do rezerwacji.
Rezerwacje WordPress – 3 darmowe wtyczki (hotele, restauracje)

Dzięki wtyczce WooCommerce Booking podepniesz zaawansowany kalendarz wynajmu obejmujący m.in minimalną kwotę i czas wynajmu, inne ceny w zależności od dnia oraz ręczne blokowanie terminów.

Chcesz mieć więcej klientów?

Pozwól mi pomóc. Jestem certyfikowanym specjalistą Google do spraw marketingu internetowego. Dzięki temu wiem w jaki sposób docierać do Twoich klientów w Internecie.

Wykonam dla Ciebie zoptymalizowaną pod SEO stronę WordPress & WooCommerce. Utworzę wizytówkę Twojej firmy w Google i dodam ją do dziesiątek polskich katalogów firm. Ponadto, stworzę i poprowadzę za Ciebie firmowy fanpage na Facebooku i Instagramie. Te wszystkie działania wyniosą Twoją pozycję w Google na sam szczyt.

Dawid Gicala - Strony Internetowe & Reklama

Spis treści

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Odbierz darmowy e-book

Dołącz do Newslettera i odbierz darmowy e-book o Najlepszych Narzędziach WordPress

Odbierz rabat na hosting

Sprawdź moje kanały w SM

Chmura tagów

ODBIERZ DARMOWEGO
E-BOOKA

Ponad 20 stron konkretnych informacji dzięki którym rozwiniesz swoją stronę opartą o WordPress. Za darmo. Wystarczy, że zapiszesz się do Newslettera.

Ekspresowa ankieta

Odpowiedz na 9 szybkich pytań i otrzymaj rabat na swoją stronę internetową

W jaki sposób mnie znalazłeś/aś?
Jak długo mnie znasz?
Czy śledzisz moje Social Media?
Jak oceniasz mój cennik?
Landing page - 980zł netto | Strona z podstronami - 1480zł netto | Sklep internetowy 2480zł netto
Jakiej strony internetowej potrzebujesz?
Jaki jest Twój budżet na stronę internetową?
Czy jesteś zainteresowany/zainteresowana dodatkowymi usługami?
Czy kupiłbyś/kupiłabyś dodatkowego e-booka?
Za darmo otrzymasz instrukcję obsługi Twojej strony | Pytam o e-booka dotyczącego eksperckiej dodatkowej wiedzy
Czy mam się z Tobą skontaktować?
Oferuje wyłącznie szybki kontakt e-mailowy - dzięki temu nigdy nie przerwe Twojej pracy.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.